Bauch Jan (Praha 1898 - 1995 Praha)
Křižovnické náměstí, signováno a datováno vpravo dole Jan Bauch 1981, olej/plátno, 64 x 49,5 cm, původní rám (Šm)
22.09.2018 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 180.000,-
CZK 80.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 50.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, sklo, design |
Datum: | 22.09.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu hotel, Štěpánská 40, Praha 1 |
Prohlídka: | 03.09. - 22.09.2018 |